BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Be temos’ kategorija

Ar medinės grindys – tikrai geriausias pasirinkimas?

2018-05-23

Įrenginėjant naują būstą ar remontuojant seną, tenka priimti daug sprendimų. Iš kokių medžiagų pagamintas grindis rinktis - vienas jų. Geros medinės grindys yra būtent tai, link kur linksta daugelis, tačiau alternatyvių žaliavų pasirinkimas verčia suabejoti, ar tai - tikrai geriausias variantas?
Tikimės, jog atsakymai į žemiau pateiktus klausimus padės lengviau apsispręsti, ant kokia danga dengtų grindų vaikščiosite savo namuose.
Ar medines grindis galima kloti visose patalpose?
Didžiausių diskusijų sulaukia klausimas, ar medinės grindys yra tinkamos virtuvei bei vonios kambariui - patalpoms, pasižyminčioms didesne drėgme. Parketlentės yra padengiamos kietuoju vašku, alyva ar laku - medžiagomis, neleidžiančioms akimirksniu įsigerti drėgmei į medieną (aišku, pastebėję ant grindų patekusį vandenį, šį turėtumėte kuo greičiau nuvalyti, o ne eksperimentuoti, ar danga tikrai yra atspari). Vonios kambario grindims rinkitės drėgmei atsparią egzotinių medžių žaliavą ar deginto medžio masyvo lentas.
Ar medinės grindys suderinamos su grindiniu šildymu?
Sprendimas namuose įrengti grindinį šildymą - ne kliūtis rinktis medines grindis. Tiesa, tokiu atveju rekomenduojamas ne medžio masyvas, kuris, veikiant temperatūrai, yra linkęs deformuotis, tačiau parketlentės. Anot specialistų, idealiausias variantas, „draugaujantis” su grindiniu šildymu - klijavimo būdu sumontuotos dvisluoksnės partketlentės.
Ar medines grindis sunku prižiūrėti?
Mediena, kaip ir kitomis medžiagomis, reikia rūpintis, tačiau priežiūra nėra sudėtinga. Gerai nugręžta plovimo šluostė ir grynas (ar specialiai medienai prižiūrėti skirtas valiklis) vanduo - štai ir visa kasdienė priežiūra!
Ar medinės grindys tarnauja ilgai?
Geros medinės grindys neabejotinai yra pats ilgaamžiškiausias pasirinkimas. Būtinybė šias lakuoti ar dengti apsauginiu alyvos sluoksniu - anaiptol ne minusas, o galimybė greitai ir nedidelėmis sąnaudomis atnaujinti dangos estetines bei funkcines savybes.
Kodėl tarp medinių grindlenčių atsiranda tarpai?
Medienos „vaikščiojimas” - natūralus procesas, kurį įtakoja patalpų drėgmės bei temperatūros svyravimai. Keičiantis metų laikams, išlaikyti šiuos rodiklius normos ribose galima naudojant oro drėkintuvą ar sausintuvą.
Ar medinės grindys prieinamos tik turtingiausiems?
Geros medinės grindys, lyginant su kitomis grindų dangų rūšimis, kainuoja daugiau. Tačiau tai tėra skaičiai, kurie, žvelgiant į šios žaliavos ilgaamžiškumą bei kasdien sukuriamą komfortą, visiškai nublanksta.
Akivaizdi argumentų, liudijančių, jog geros medinės grindys - tinkamiausias pasirinkimas, pergalė, ar ne?

Rodyk draugams

Medžio stilius

2018-04-12

Kai sakome, kad žinome, ką darome, tai reiškia, kad turime patirties ir remiantis per ilgą laiką sukauptomis žiniomis, galime bene geriausiai suprasti Jūsų poreikius.

Su medžiu dirbame nuo 1999 metų. Per ilgus metus keitėsi medžio apdirbimo technologijos ir metodai, o žmonių noras rinktis medį interjere ir teigiamas požiūris tik didėjo.

Atsakingai ir kruopščiai renkamės žaliavas, kurias naudojame aukštos kokybės ąžuolo masyvo grindims ar durims pagaminti.

Renkamės ąžuolą, dėl jo atsparumo ir ilgaamžiškumo.

Stengiamės būti praktiški ir aktualūs, todėl čia mielai dalinsimės patarimais ir žiniomis, kurios padės priimti tinkamą sprendimą.

Ąžuolas interjere

Ąžuolinės grindys

Ąžuolinės grindys

Ąžuolinės grindys

Rodyk draugams

Labas pasauli!

2018-04-12

BLOGas.lt sveikina prisijungus prie blogerių bendruomenės. Tai pirmas tavo įrašas. Gali jį redaguoti arba ištrinti. Sėkmingo bloginimo!

Rodyk draugams